Aktuality, novinky a další články

Zajímavosti, ale i důležité informace....

opět bude naše kategorie, spolu s U8, zavádět velmi atraktivní zápas, a to FC Viktora Plzeň - AC Sparta Praha.

Máme pro Vás kluci a děvče, ale i pro Vás rodiče, jeden doufám že zábavný úkol.

Nelekněte se, že ve Zbuzanech nenajdete tým FC Viktoria Plzeň, protože rezervační systém dokáže přihlásit jen jeden tým a když jsem to přihlašoval, tak vzali můj e-mail a spojili ho s týmem TJ Košutka Plzeň. Ale už jsem jim psal o nápravu :-)

Pro lepší orientaci v turnajích a zápasech našeho týmu, se pokusíme vždy s nějakým předstihem, přiložit článek s rozpisem zápasů jednotlivých turnajů. Myslím, že se to bude hodit. :-)

v pátek 9.2.2018 budou od 17:30 probíhat na 33.ZŠ (ve škole) individuální schůzky rodičů s trenéry. Každá schůzky by měla zabrat max. 5 min a bude se chodit podle jmenného seznamu, tak aby jste si mohli naplánovat čas příchodu :-).