Máme pro Vás kluci a děvče, ale i pro Vás rodiče, jeden doufám že zábavný úkol.

Nelekněte se, že ve Zbuzanech nenajdete tým FC Viktoria Plzeň, protože rezervační systém dokáže přihlásit jen jeden tým a když jsem to přihlašoval, tak vzali můj e-mail a spojili ho s týmem TJ Košutka Plzeň. Ale už jsem jim psal o nápravu :-)

Pro lepší orientaci v turnajích a zápasech našeho týmu, se pokusíme vždy s nějakým předstihem, přiložit článek s rozpisem zápasů jednotlivých turnajů. Myslím, že se to bude hodit. :-)

v pátek 9.2.2018 budou od 17:30 probíhat na 33.ZŠ (ve škole) individuální schůzky rodičů s trenéry. Každá schůzky by měla zabrat max. 5 min a bude se chodit podle jmenného seznamu, tak aby jste si mohli naplánovat čas příchodu :-).

Už je nám znám termín letního soustředění pro přípravkové kategorie, konkrétně pro U8 (což budeme tento rok v létě už my :-)) a pro U9.

připravili jsme si pro vás 10 úkolů, které vás doufáme budou bavit a pomůžou vám v získávání dalších nových sportovních a fotbalových dovedností. Prosím poproste rodiče, aby vám těchto 10 úkolů vytiskli a prošli s vámi. Někdy bude zapotřebí si prohlédnout nějaké video, někdy zase pomoc vašich rodič. Nestyďte se a poproste je. Určitě vám rádi...

03.11.2017

Chci Vám i klukům poděkovat za včerejší vzornou reprezentaci klubu. Během zavádění kluci byli slušný, a pozorný a děkuji všem, kteří vydrželi aspoň do poločasu, ale i těm kteří dorazili.