Středeční tréninky

28.11.2017

Určitě jste si už všimli, že přibyl jeden trénink týdně navíc!!!

Doufám, že jsme Vám i klukům a dívce udělali radost.

Ale ještě Vám dlužíme pár informací ohledně tohoto tréninky.

Trénink bude probíhat každou středu v areálu Krašovská aktivity (Krašovská 30, konečná autobusové zastávky č. 30 u Globusu) od 17:00 - 18:00. O tréninku navíc, už jsme přemýšleli delší dobu a chtěli jsme klukům, kteří mají zájem se zlepšovat (což si myslím, že jsou všichni) nabídnout možnost dalšího tréninku. To zásadní na tomhle je, že si přejeme, aby se tréninků účastnilo co největší počet našich hráčů, ale trénink není povinný, vzhledem k informacím při úvodní schůzce. 

Trénink bude probíhat ve dvou sálech souběžně, kde v jednom sále bude pod naším vedením a možná s občasnou návštěvou "pravého odborníka" probíhat cvičení úpolových sportů (judo, box atd.), a ve druhém sále bude probíhat pod dohledem trenérky gymnastiky plzeňského gymnastického klubu Flik - Flak atletiko - gymnastická průprava. 

Slibujeme si od tohoto tréninku zlepšení motoriky a koordinace kluků a dívky a hlavně klukům a dívce to pomůže v rozvoji jejich svalstva a kostry a do budoucna budou lépe připravený zvládat sportovní zátěž. 

Trénink je nad rámec klubových tréninků a tak nám nezbývá než tento trénink zpoplatnit, tak aby jsme dokázali zaplatit nájem prostorů. Měsíční poplatek jsme stanovili 100,-. Vybírat to budou naši/vaši zástupci paní Duczynská a paní Rumlová. Vybírat se bude čtvrtletně.

Ještě jedna akce nás čeká nad rámec oficiálních tréninků. Minisoustředění na 33. ZŠ. Tato akce proběhne v prosinci a pak ještě jednou v březnu. A jelikož i tato akce je trochu "navíc", tak i zde se bude muset zaplatit menší poplatek. A to 100,- za oba dva dny během jednoho bloku soustředění. Proto 1. poplatek na středeční tréninky nebude 100,- ale 200,-. 

Doufám, že tyhle změny vítáte. Během neformální informační schůzky 8.12. vysvětlíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy. 

PS: Prosím přineste doklad o zaplacení členských příspěvků. Zatím jsme jich moc nedostali. Děkujeme.